Przedstaw swoją sytuację naszym ekspertom i uzyskaj wsparcie oraz potrzebne informacje.

Bezpłatna wstępna weryfikacja !

  • PL – +48 730 006 666
  • PL – +48 537 775 577
  • AT – + 43 660 6666 555

Email

info@szkodywbudownictwie.eu

Ucierpiałeś w wyniku szkody budowlanej ?
Nie wiesz, co dalej ?
Zadzwoń – +48 730 006 666

Ekspert budowlany Austria

Jedną z najczęstszych przyczyn uszkodzeń mienia jest pożar. Domy w Austrii nie są bezpieczne przed tym zagrożeniem, ponieważ mogą zostać zalane w wyniku ulewnych opadów, a także mogą zostać uszkodzone przez pożar. Austriacki ekspert budowlany będzie mógł pomóc w radzeniu sobie ze szkodami spowodowanymi przez powodzie, pożary i inne klęski żywiołowe. Posiadają wymagane doświadczenie i znajomość branży, aby poradzić sobie z każdą zaistniałą sytuacją. Stowarzyszenie międzynarodowych ekspertów budowlanych zajmuje się ekspertyzami technicznymi oraz likwidacją szkód budowlanych.

Stowarzyszenie międzynarodowych ekspertów budowlanych specjalizuje się w ekspertyzach budowlanych istniejących budynków i nowo budowanych. Mają duże doświadczenie w różnych dziedzinach budownictwa, dzięki czemu są idealnymi wykonawcami każdego projektu budowlanego. Niezależnie od tego, czy jest to budynek mieszkalny, czy powierzchnia biurowa, mają umiejętności, aby to zrealizować.

Powszechnym błędem jest przekonanie, że zalanie lub zniszczenie pożaru dotyczy tylko parteru Twojego domu. Jednak prawda jest taka, że jeśli masz mieszkanie na piętrze, może to być obszar najbardziej dotknięty przez wodę lub ogień. Jeśli mieszkasz w takim miejscu, ważne jest, abyś uważał na to, co zrobić po takim wydarzeniu.

1) Działaj szybko
2) Jak najszybciej skontaktuj się z ubezpieczycielem
3) Rozpocznij tymczasowe naprawy (np. zabite deskami okna i drzwi)

To nie tyle wstęp, ile podtemat w dziale kompensacji budowlanych. Zdanie to zostało użyte, aby przybliżyć czytelnikowi to, czego powinien się spodziewać w tej sekcji.

Austriacki ekspert budowlany będzie mógł dokonywać przeglądu i udzielać bezpłatnych porad tylko wtedy, gdy wnioskodawca dysponuje ograniczonym budżetem. Mają profesjonalnego kierownika projektu, który odwiedzi miejsce w celu ustalenia ograniczonej w czasie wyceny i przeprowadzenia inspekcji.

Austria, europejska stolica budownictwa, znalazła się ostatnio na 12. miejscu listy krajów o najwyższym produkcie krajowym brutto na mieszkańca.

Według niedawnego raportu, PKB Austrii wzrósł w 2016 roku o 2,8%, czyli znacznie więcej niż średnia UE wynosząca 1,8%. Oznacza to, że kraj ten jest na dobrej drodze, aby stać się jedną z najsilniejszych gospodarek Europy i jedną z nielicznych, które mogą pochwalić się wzrostem porównywalnym z innymi rozwiniętymi częściami Europy, takimi jak Szwecja, Finlandia czy Dania. Ponadto stopy bezrobocia spadają od 2013 r. i są obecnie na najniższym w historii poziomie 4% w całym kraju.

Miało to pozytywny wpływ na wydatki budowlane i wskaźniki zatrudnienia w Austrii; w szczególności Austriackie Stowarzyszenie Branży Budowlanej szacuje, że obecnie pracuje około 160 000 pracowników

Call Now ButtonBezpłatna wstępna weryfikacja