Przedstaw swoją sytuację naszym ekspertom i uzyskaj wsparcie oraz potrzebne informacje.

Email

info@szkodywbudownictwie.eu

Ucierpiałeś w wyniku szkody budowlanej ?
Nie wiesz, co dalej ?
Zadzwoń – +48 730 006 666

Silny Wiatr Zniszczył Dom

Silny wiatr potrafi zniszczyć dom. Wichura może powalić drzewo, które przebiło dach budynku.

Zobacz co mówią mieszkańcy, których spotkał ten dramat:
To była straszna noc. Wiatr hulał tak silnie, że nie mogliśmy spać. Około północy usłyszeliśmy trzask i wiedzieliśmy, że coś się stało. Kiedy wyszliśmy z budynku, zobaczyliśmy, że drzewo przebiło dach naszego domu. Na szczęście nikt nie został raniony.

Poniżej niezwykłe zdjęcia przedstawiające odbudowę domu, który został zniszczony podczas tornada. Zobacz, jak wygląda teraz dom po katastrofie. Zdjęcia są niewiarygodne!

To była noc jak żadna inna. Zostaliśmy wywiedzeni z naszego domu przez tornado i nigdy nie wróciliśmy. Zobaczyliśmy nasz dom rozpadający się w drobny mak, a my byliśmy bezradni. Zostało nam tylko kilka rzeczy, które udało nam się ocalić. To było dla nas bardzo trudne do przejścia.

Ale teraz widzimy, że nasz dom jest odbudowany i jest taki piękny! Zdjęcia tego są dla nas niewiarygodne i chcemy podzielić się nimi z wami. To jest historia o tym, jak nasz dom został zniszczony i odbudowany. Mamy nadzieję, że ta historia pomoże komuś innyemu w przejściu przez to samo.

Dziękujemy wszystkim, którzy byli tam dla nas i pomogli nam odbudować nasz dom. Bez was byłoby to bardzo trudne do zrealizowania.

Silny Wiatr Zniszczył Dom

Silny Wiatr Zniszczył Dom

Bezpłatna wstępna weryfikacja