Przedstaw swoją sytuację naszym ekspertom i uzyskaj wsparcie oraz potrzebne informacje.

Email

info@szkodywbudownictwie.eu

Ucierpiałeś w wyniku szkody budowlanej ?
Nie wiesz, co dalej ?
Zadzwoń – +48 730 006 666

Rzeczoznawca budowlany w Niemczech

Polacy od dawna emigrują na zachód w poszukiwaniu lepszego życia. Jednak wypadki zdarzają się każdemu i wszędzie. Zalania to jedna z najczęstszych szkód mieszkaniowych. Ich naprawa często jest dość kosztowna i wymaga wysiłku.

Zalania stają przyczyną konfliktu nawet między dobrymi sąsiadami, a sytuacja staje się naprawdę skomplikowana, gdy trudno ci się dogadać z twoim sąsiadem. Czasem nawet nie jest to tylko kwestia możliwości językowych. Czasem sąsiad jest przekonany, że na obczyźnie w innym systemie prawnym, po prostu nie podejmiesz trudu, by na oficjalnej drodze (prawnej) otrzymać należne odszkodowanie. Rzeczywiście tak jest. Większość osób, które doznały szkody mieszkaniowej od sąsiada nie podejmuje próby pociągnięcia go do odpowiedzialności, gdy wymaga to czegoś więcej niż tylko rozmowy twarzą w twarz. To, że jesteś w innym kraju nie powinno być powodem, przez który zrezygnujesz ze swoich słusznych i wymagalnych roszczeń. Na szczęście my możemy ci pomóc!

Zalane mieszkanie w Niemczech? Sąsiad unika wypłaty odszkodowania? Pomożemy ci rozwiązać tę sytuację. Nasz rzeczoznawca budowalny w Niemczech wyceni szkodę w sposób uczciwy i rzetelny. Gwarantujemy szybki dojazd na miejsce. Rzeczoznawca po zapoznaniu się ze skalą i wszelkimi skutkami zalania przygotuje dokładny raport, uwzględniający wszelkie koszty, które trzeba będzie ponieść, aby nie tylko naprawić szkodę, ale także aby pokryć straty powstałe w jej wyniku. Sąsiad zalał twój salon, zniszczył komputer i nie masz możliwości wykonywania swojej pracy? A może woda doszczętnie zniszczyła twój dywan i kanapę? Wszystko to zostanie wycenione i ujęte w raporcie. Pracujesz w systemie zmianowym? Rzadko bywasz w domu? Nie martw się nasz rzeczoznawca dostosuje swoją wizytę do twojej dostępności, spotkacie wtedy, kiedy będzie to dogodne dla ciebie. Ekspertyza budowlana w Niemczech zwykle jest czymś kosztownym i wymagającym sporo zachodu. A przecież ty już jesteś zajęty doprowadzaniem swojego mieszkania do ponownego stanu używalności i usuwaniem lub naprawą zniszczeń. Wiemy o tym i mamy to na uwadze, dlatego nie tylko jesteśmy elastyczni, ale także uproszczamy wszelkie procedury tak bardzo jak to tylko możliwe.

Jeśli twoje mieszkanie w Niemczech zostało zalane i sąsiad unika wypłaty odszkodowania, możemy ci pomóc w rozwiązaniu tej sytuacji. Nasz rzeczoznawca budowlany w Niemczech dokładnie oszacuje szkodę w sposób uczciwy i rzetelny. Gwarantujemy szybki dojazd na miejsce, aby jak najszybciej rozpocząć proces naprawy.

Po zapoznaniu się ze skalą zalania i wszystkimi jego skutkami, nasz rzeczoznawca przygotuje szczegółowy raport, uwzględniający wszystkie koszty związane z naprawą szkody oraz stratami powstałymi w wyniku zalania. Jeżeli twój sąsiad zalał twój salon, zniszczył komputer i uniemożliwił ci wykonywanie pracy, wszystko to zostanie uwzględnione w raporcie. Nawet jeśli woda doszczętnie zniszczyła twój dywan i kanapę, otrzymasz pełną wycenę kosztów naprawy lub zastąpienia tych przedmiotów.

Rozumiemy, że może być trudne znaleźć dogodny termin w przypadku pracy w systemie zmianowym lub częstych nieobecności w domu. Dlatego nasi rzeczoznawcy dostosują się do twojej dostępności i spotkają się z tobą wtedy, kiedy będzie to dla ciebie najwygodniejsze.

Zazwyczaj ekspertyza budowlana w Niemczech jest kosztowna i wymaga dużo formalności. Jesteśmy tego świadomi i dążymy do uproszczenia wszelkich procedur tak bardzo, jak to tylko możliwe. Chcemy, abyś mógł skupić się na przywracaniu swojego mieszkania do stanu używalności, a my zajmiemy się wszystkimi formalnościami i wycenami.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz naszej pomocy, jesteśmy do dyspozycji.

Nie odpuszczaj, walcz o swoje prawa. Przebywanie poza ojczyzną nie oznacza, ale masz rezygnować z tego, co ci się należny. Zdarza się, że lokalne systemy prawne dyskryminują obcokrajowców na rzecz własnych obywateli. Nasz rzeczoznawca przygotuje trudną do podważenia ekspertyzę, która będzie jednoznacznie wskazywała na potrzebę zadośćuczynienia za poniesione szkody materialne. Pamiętaj też, że im szybciej się z nami skontaktujesz, tym szybciej do ciebie przyjedziemy i tym szybciej otrzymasz raport, który będziesz mógł przestawić nawet w sądzie. Jednakże być może pójście do sądu wcale nie będzie konieczne. Jak pokazują statystyki, jeśli winowajca zobaczy, jak bardzo zaangażowany jesteś w sprawę i zrozumie, że jesteś zdeterminowany zdobyć odszkodowanie, to prawdopodobnie będzie chciał się dogadać poza sądem. W końcu wie, że jeśli wykażesz jego winę, to nie tylko będzie musiał zapłacić ci należne odszkodowanie, ale także będzie zmuszony pokryć koszty postępowania sądowego. Dlatego pokaż, że wiesz, co ci się należy! Pokaż, że nie odpuszczasz!

Nasz rzeczoznawca budowalny w Niemczech jest do twojej dyspozycji. Pamiętaj, że czas to pieniądz i skontaktuj się z nami od razu po zalaniu. W końcu takie szkody mieszkaniowe należy usuwać jak najszybciej, tak więc zdobądź swoje odszkodowanie równie szybko!

KONTAKT

Bezpłatna wstępna weryfikacja