Przedstaw swoją sytuację naszym ekspertom i uzyskaj wsparcie oraz potrzebne informacje.

Email

info@szkodywbudownictwie.eu

Ucierpiałeś w wyniku szkody budowlanej ?
Nie wiesz, co dalej ?
Zadzwoń – +48 730 006 666

Zalanego mieszkania

może dosięgnąć każdego z nas i w takich chwilach zarówno my, jak i nasi sąsiedzi mogą domagać się pokrycia wszystkich szkód. Aby oszacować ich wartość, może okazać się konieczne wezwanie rzeczoznawcy. I tutaj pojawia się pytanie – skąd go wziąć? Gdzie rozejrzeć się za rzeczoznawcą, który wyceni szkodę w zalanym mieszkaniu? Nasz tekst może ułatwić Ci szukanie, więc koniecznie zapoznaj się z jego treścią!

Pytamy o dobrego rzeczoznawcę wśród znajomych

Nasza rodzina, przyjaciele, czy znajomi to dla wielu z nas najlepsze źródło informacji. Dlatego to właśnie do nich zgłaszamy się po porady, czy wtedy, gdy potrzebujemy namiarów na fachowców. Jeśli będziemy potrzebowali dobrego rzeczoznawcy, to również do nich możemy zgłosić się po pomoc. Oczywiście nie musimy pytać każdego, kogo znamy.

Wystarczy, że skupimy się na osobach mieszkających w blokach, w szczególności tych, którzy sami musieli zmierzyć się z zalanymi mieszkaniem i korzystali z pomocy rzeczoznawcy. Z ich pomocą nie tylko zaoszczędzimy sobie czasu, ale również zyskamy pewność, że naszą sprawą zajmie się ktoś kompetentny.

Szukamy rzeczoznawcy w sieci

Jeśli nie chcemy tracić czasu na przepytywanie bliskich lub znajomych, to zawsze możemy skierować swoje kroki do sieci. Aby w ten sposób poszukać rzeczoznawcy, nawet nie musimy wychodzić z domu. Jedyne, czego będziemy potrzebowali, to telefonu z dostępem do sieci oraz trochę wolnego czasu. Już sama wyszukiwarka internetowa może okazać się pomocna, a wpisanie w polu wyszukiwania frazy

Zalane mieszkanie rzeczoznawca sprawi, że już po kilku sekundach dowiemy się, kto pozostaje do naszej dyspozycji. Później wystarczy zapoznać się z ofertą kilku fachowców i wybrać tego, który będzie w stanie sprostać naszym oczekiwaniom. Rzeczoznawcy możemy też szukać z pomocą mediów społecznościowych, serwisów branżowych, czy portali ogłoszeniowych. Wielu fachowców ma też własne witryny, więc jeśli się na nich skupimy, to również możemy ułatwić sobie szukanie.

Bezpłatna wstępna weryfikacja