Przedstaw swoją sytuację naszym ekspertom i uzyskaj wsparcie oraz potrzebne informacje.

Email

info@szkodywbudownictwie.eu

Ucierpiałeś w wyniku szkody budowlanej ?
Nie wiesz, co dalej ?
Zadzwoń – +48 730 006 666

Wybuch gazu i zniszczone mieszkanie

Gaz ziemny jest podstawowym nośnikiem energii w Polsce. Odpowiada za ponad 60% całkowitego bilansu energetycznego kraju. Wybuch gazu może doprowadzić do tragedii.

Pamiętaj! Jeżeli czujesz się niebezpieczeństwo, natychmiast opuszczaj budynek i zgłoś wybuch gazu strażakom! Nie ignoruj żadnych objawów mogących świadczyć o tym, że w Twoim domu lub mieszkaniu rozszczelniła się instalacja gazowa.

Niestety, wypadek gazowy może być bardzo tragiczny. Wystarczy jedynie mała iskra, aby doprowadzić do wielkiego pożaru. Gaz zawsze powinien być odprowadzany pod ciśnieniem, dlatego też pęknięcie rury może spowodować ogromne zniszczenia. Do tej pory na terenie Polski doszło do kilku wielkich wypadków gazowych, w których śmiertelne ofiary poniosło kilkadziesiąt osób. Odbudowa takich mieszkań jest bardzo kosztowna i często nie ma możliwości ich całkowitego odtworzenia. Dlatego też tak ważne jest, aby zawsze dbać o bezpieczeństwo i stosować się do wszelkich przepisów. Wybuch gazu może mieć tragiczne skutki, dlatego też tak ważna jest profilaktyka. Wystarczy mała nieuwaga, aby do tragedii mogło dojść. Jeśli masz jakiekolwiek problemy z gazem, koniecznie skontaktuj się ze specjalistą. Pamiętaj, że lepiej dmuchać na zimne i zapobiegać wypadkom niż później żałować. Tragiczne wypadki gazowe zdarzają się częściej niż można by to sobie wyobrazić. Dlatego też tak ważna jest profilaktyka i dbanie o bezpieczeństwo. Pamiętaj, aby nigdy nie lekceważyć problemów z gazem. Zawsze korzystaj ze specjalistycznej pomocy. Tylko wtedy będziesz miał pewność, że wszystko jest bezpieczne. Wybuch gazu może mieć tragiczne skutki i nigdy nie wiadomo, kiedy może do niego dojść. Dlatego też tak ważna jest ostrożność i profilaktyka. Pamiętaj, aby zawsze dbać o bezpieczeństwo!

1. Jak zapobiegać wybuchom gazu ?
2. Kiedy powinniśmy się martwić wybuchem gazu ?
3. Co możemy zrobić, żeby uniknąć wybuchu gazu ?
4. Jakie są objawy wybuchu gazu ?
5. Czym grozi wybuch gazu ?

Bezpłatna wstępna weryfikacja